In кінофестивалі

«Я буду поряд» – переможець сочинського “Кінотавру”

Завершився 23-й російський фестиваль «Кінотавр». Приз за кращий фільм вручили Павлу Румінову за картину «Я буду поруч» з Марією Шалаєвой у головній ролі.

«Під час роботи над цим фільмом я попросив команду менше турбуватися з приводу техніки і більше довіряти один одному. Це страшно, але це завжди окупається, – сказав Румінов, приймаючи нагороду. – Цей фільм про примирення, про прийняття. Ця історія була зі мною все життя, але, тільки коли я розповів про неї саме цим продюсерам, я почув: “Так, окей”. Потрібно говорити один одному “так” частіше, і тоді будуть відбуватися чудеса».

Нагорода за кращу жіночу роль дісталася відразу двом актрисам – Ганні Міхалковій і Яні Трояновій за їх роботу над стрічкою «Кококо» Авдотьї Смирнової. Виходячи на сцену, Яна Троянова подякувала не тільки Смирнову, але і Василю Сигареву за роль у фільмі «Жити».

Режисерська статуетка дісталася Василю Сигареву за стрічку «Жити». Той же фільм був відзначений в операторській категорії – нагороду отримав Алішер Хамідходжаєв. Кращим був визнаний сценарій Михайла Сегала до фільму «Розповіді».

Спеціальним дипломом відзначена експериментальна стрічка Павла Костомарова та Олександра Расторгуєва «Я тебе не люблю» – журі оцінило центральну актрису фільму Вікторію Шевцову. Кращим дебютом журі визнали картину «Дочка».

«Конвой» Олексія Мізгірєва був відзначений статуеткою за кращу чоловічу роль (Азамат Нігманов) і кращу музику (Олександр Маноцков). До речі, перемогу Азамата Нігманова в своїй категорії можна назвати винятком, тому що, по суті, він виконував роль другого плану. Переможцем серед короткометражних стрічок стала робота Михайла Местецький «Ноги – атавізм».

Фестиваль «Кінотавр» проходив в Сочі з 3 по 10 червня.

, , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *