In кінофестивалі

На Ірпінському кінофестивалі переміг фільм про малайзійського аутиста

В Ірпіні відбувся ювілейний – 10-й – міжнародний некомерційний фестиваль альтернативного (паралельного) кінематографу “Ірпінський кінофестиваль” – “У дусі часу!”. За результатами голосування глядачів були визначені переможці в чотирьох номінаціях. Зокрема, в номінації “Альтернативний світ” головний приз дістався Квек Шио Чуань за фільм “Гуан” (Малайзія). 2 місце – Франческо Філіппі “Хромоніжка” (Італія), 3 місце – Вероніка Шемлова “Ти не повинен сходити з дороги!” (Чехія).

Крім того, серед кращих комедій перше місце зайняли Ті-Вон Муонг-Хані, Вілаконе Фачансавонг, Чонгхам Фонекео за фільм “Ранкові пісні” (Лаос), 2 місце – Левон Мінасян “Піаніно” (Вірменія-Франція), 3 місце – Бен і Кріс Блеін “0507” (Великобританія).

У номінації “Ультракоротке кіно” золотими призерами стали Руне і Ерікс Ерікссони за фільм “Нові фотографії з Марса” (Норвегія), 2 місце – Сергій Тубі “Кожний день” (Україна), 3 місце – Микола Бондарчук “Діалог” (Угорщина).

Разом з тим, кращим фільмом фестивалю було визнано фільм “Гуан” (Малайзія), а його автор — Квек Шио Чуан — був нагороджений головним призом фестивалю – “Золотою кінострічкою”.

Фільм “Гуан” – це історія про двох братів. Старший брат Вен Гуан – аутист. Його часто не розуміють. Тим не менш, він бореться, щоб бути прийнятим у соціумі. Він має таємну пристрасть. Молодший брат доглядає за ним і шукає для нього роботу, щоб мати можливість покривати їхні спільні витрати. Протягом фільму ми спостерігаємо, як Вен Гуан шукає роботу і свою таємну пристрасть – останній келих, який принесе йому радість.

Gazeta.ua

, ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *