In кінофестивалі

Вручено кінонагороди Ірландії IFTA

Драма «Таємничий Альберт Ноббс» (Albert Nobbs), режисер Родріго Гарсіа (Rodrigo Garcia), і трагікомедія «Одного разу в Ірландії» (The Guard), режисер Джон Майкл Макдона (John Michael McDonagh), – ось пеерлік головних переможців 10 щорічної премії Ірландського кіно і телебаченні (Irish Film and Television Awards, IFTA).
Президент Ірландії Майкл Д. Хіггінс вручив нагороду IFTA за творчі досягнення всього життя актрисі Фіоннуле Фленаган. До свого доробку вона також зачислила ще одну нагороду  – за краще виконання ролі другого плану у фільмі «Одного разу в Ірландії».  Ця робота МакДона перемогла також у номінаціях “Кращий фільм”, “Кращий сценарій”, а режисер фільму Джон Майкл Макдона отримав статуетку в категорії “Кращий режисер” і нагороду за свій чудовий дебют “Висхідна зірка ірландського кіно”.
«Таємничий Альберт Ноббс» виграв чотири статуетки, в тому числі Краща іноземна акторка – чудова Гленн Клоуз (Glenn Close), Кращий звук, Кращий макіяж і зачіска, Кращий оригінальний сценарій.

Кращим актором названо Майкл Фассбендер за роль в драмі «Сором», режисер Стів Макквін. Іноземний фільм, що отримав ірландську статуетку, – трилер «Шпигун, вийди геть!» (Tinker Tailor Soldier Spy), режисера Томаса Альфредсона. Кращим іноземним актором визнано Райана Гослінга – за роль у кримінальному трилері «Драйв» режисера Ніколаса Віндінга Рефна.

,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *