In кінофестивалі

Сценарій “Півночі в Парижі” Вуді Аллена визнано кращим за версією Гільдії сценаристів Америки

19 лютого в Лос-Анджелесі були вручені нагороди Гільдії сценаристів США (Writers премію Гільдії). Премії за кращий оригінальний сценарій удостоїлася стрічка “Північ у Парижі”, поставлена ​​Вуді Алленом. Сценарій картини написав сам Аллен. “Північ у Парижі» – романтична комедія, героєм якої є американський сценарист і письменник Гіл Пендер (Оуен Уїлсон). Він приїжджає в столицю Франції, щоб попрацювати над новою книгою, і випадково опиняється в минулому, де знайомиться з Сальвадором Далі, Ернестом Хемінгуеєм та іншими відомими особистостями.
Нагорода в номінації “Кращий адаптований сценарій” дісталася стрічці “Нащадки” Олександра Пейна. Над сценарієм фільму працювали Нат Факсон, Джим Реш і сам Пейн. Стрічка заснована на однойменному романі Кауі Харт Хеммінгз. Події книги і фільму розгортаються на Гаваях. Мова йде про юриста Метта Кінг (Джордж Клуні), який в результаті нещасного випадку втрачає дружину. Після цього йому доводиться заново будувати відносини з двома дочками.
Згадані стрічки в даний час є номінантами на “Оскар” в номінаціях “Кращий оригінальний сценарій” і “Кращий адаптований сценарій”. Крім того, обидві картини мають шанси отримати нагороду Американської кіноакадемії в номінації “Кращий фільм”.

, , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *