In Uncategorized

Антоніо Бандерас зіграє Пабло Пікассо

Актор Антоніо Бандерас зіграє одного із засновників кубізму в біографічній драмі «33 дні» (33 dias) заслуженого іспанського режисера Карлоса Саури. В інтерв’ю іспанському виданню El Pais він уже поспішив заявити, що образ прославленого живописця давно його переслідує. Цікавим є те, що актор народився в Малазі в чотирьох кварталах від того місця, де на світ з’явився Пікассо.

Сюжет стрічки Саури буде зосереджений навколо лише одного епізоду з життя художника і розповість про його емоційних переживаннях в період роботи над картиною «Герніка». «33 дні» зафіксує не тільки процес роботи художника над картиною, але також сконцентрується на відносинах художника з фотографом Дорою Маар, коханою і музою майстра протягом дев’яти років.
Сценарій драми написаний її продюсером Еліасом Керехетой і самим Карлос Саура спільно з Луї-Шарлем Сірьяком. Цілком ймовірно, що в проекті в якості оператора візьме участь Вітторіо Стораро, який працював над стрічками «Апокаліпсис сьогодні» і «Останнє танго в Парижі». Він співпрацював з Саурою у шести фільмах. Зйомки картини французькою та іспанською мовами стартують наступного літа в Парижі та в самій Герніці. Бюджет проекту складе майже вісім мільйонів доларів.

, , , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *